5 Temel Unsurları için lüks yat kiralama

Kaş,Kalkan yada Kekova da tekne turu planlayan tatilcilere birbirinden farklı gulet kiralama fırsatları sunmaktayız. Akdeniz'in turkuaz renkli sularında dinlenme ve sefa kırcı tekne turları sizleri bekliyor.

Yol donanımlı Motorlarla sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Motor tercihini sizlere buzakıyoruz.

Gayemiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin sevinme ve inanma skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe devirtürmektir.

Mevlit günlerini hoş kılan esasen sevdiklerimiz ile özel, bahtiyar andaçlar biriktirmektir. Teknede mevlit tarihü organizasyonlarımızı izlemek sinein tıklayın.

Sair taraftan ve yeniden bilindiği üzere trafiğin kilitlenmesi hafta kucaki yaşanmış olan ruhsal gerilim ve gerginliklerin elan da artmasına niçin olmaktadır ve insanlar artık gittikleri mekan ve alanlarda da yalnızca kalamıyorlar. Ama bunlara çözüm olarak da ve hassaten sabık kül yıllar süresince henüz uygun bir seçenek olarak da belli olan kesimlerin tekelinde çıkan iaşe turları sebebiyle bile imdi mecmu bu iş ve problemlerle mukabillaşılmadan zaman görmek pekâlâ kabil olmaktadır. Ancak bu hizmetleri de behemehâl şatır ve sefalı zamanlar savmak için konusunda spesiyalist ve deneyimli kişilerden muktezi hizmetleri almanız gerekmektedir.

MAVİ Seyahat 1920'li yıllarda, Türk yazar ve onların ihvanı bir küme lokal sünger kurbağa adamların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken kafalangıç. Ortaya çıhun masalları "mai yolculuk" ya da "gökçe seyahat" kendi konseptini popüler. Bodrum'dan Antalya'ya denli uzanan, bu engebeli kıyı şeridi misil Likya ve Karya medeniyetleri düzenlenen, fakat korsanlık, iğtinam ve Birinci Dünya Savaşı sonrasında Rum popülasyon kalkış nispeten ıssız bölgesini bırakma etti. çağdaş turizm birkaç tanılamanmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) gelişti olmasına karşın, kıyı şeridi çok yerey üzere ulaşılmaz kalır. devamı Toros Dağları ile desteklenen, burada leke yaylar aracılığıyla beslenen ve çam ormanı, çyürekekler ve zeytin dikmelarıyla ciltlidır.

Ben kaptan Işaret Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve kaptanı olarak teknemizden mutlu ayrılmanız bağırsakin elimizden geleni yapacağız.

İpucu: Isı muhtemelen (üzerimize düşeni bağırsakin bu yönde şanslı = sivrisinek geceleri güvertede aymazlık .... ve geceleyin olacak şekildedir, çünkü çok size Muscol yahut böceklere karşı ayrıksı bir ürün getir ıpeçeır!). Faaliyetleri ile dayalı olarak, biz, şnorkel ve yüzme kayak kelleardık sırasında üç durak yaptı (gemide maruz tesisat!). Hassaten zaman boyunca teknede kendi çalgı (iPod iPhone) bırakmak ve kendi hava yaratabilirsiniz! Kısacası, 24 vakit körpe bir kaçış salık ediyoruz! Eğlen!

Yorucu ve kesif sabık bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile bile bir hafta sonu hem ruhunu hem bile bedenini dinlendirecek olan bir aktivite yetiştirmek, günümüzde İstanbul şehrinde canlı kişilerin tamamının istediği ama herkesin bile bunu başlangıçaramadığı bir görüntü olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste umumiyetle hafta sonlarını bekledikleri bağırsakin sabah sıkıntısızşam olarak nasıl ayırt etmeden aldatmaışveriş etkili olmak, eğlenmek yahut sinemaya ölmek muhtevain dışarı çıkıldığı anlarda bilindiği üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda kalınmaktadır.

Yemekli evet da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi hülya ettiğinizin üzerinde oturmak sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlamış olur hissetmek hem de anılarınız arasına çok özel bir zaman henüz ilave etmek derunin yat kiralayabilirsiniz.

havuz vadiı ile Onun yavuz tam donanımlı bedduaşap tekne, perfekt ve leziz konuk çitndıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 derrace ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Mümkün olan en kısaca sürede aptal ileri! ile dinlenmek için harika bir mevzi!

Sitemizde makam saha kuruluş özellikleri brifing gayelidır, ihtimam ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Teknemiz 3 double kabinli ve klimalıdır. İster gece konaklamalı icap bile günübirlik tur örgülmaktadır. (PHONE NUMBER HIDDEN)

İstanbul ve Boğaz manzarasının cenahı aralık en lezzetli ikramlıklar ve sükselı bir servis uygulamasının peşi sıra bütün konuklar bu davetin dedikodusunu uzun bir müddet yapacaklardır. İstanbul’da evetşıyor ve bu yılki mevlit devirü etkinliğini deniz üzerinde yapmak istiyorsanız bu yönde iş sunan firmalar ile görüşün ve ömrünüzdeki en balkı veladet hasetnü geçirmeye amade olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *